Otomobilinizi Sayfamızda Kiraya Vermek Hem Çok Kolay Hem Kazançlıdikkat: internet Sitemiz değişik firmaların kiralık otomobillerini yayınlamak amacıyla hizmete girmiştir.
Sitemizde sadece 12 farklı şirket /şahıs ile çalışırız.
Sitemizin tüm SEO çalışmaları tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da ilk sayfa 1. Sıradadır. Aylık misafir hacmimiz 25-30K arasında seyretmektedir. sitemizde aracınızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şeklimiz
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize saygın hizmet sunmak hem de sitemizin kalitesini korumak amacıyla her otoyu sitemizde yayınlamıyoruz.
Sayfamızda kaliteki model ve vip otoları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otomobilinizi kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Otonuz kirada iken oluşacak herhangi bir zayiattan sitemiz mesul değildir.
Otomobilinizin sitemizde yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim sayfamız aracılığıyla sorgulayabilirsiniz.
Koşullar
1- Otomobilinizi sayfamızda sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi seçiyorsunuz.
2- Otomobilinizin büyük çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer özelliklerini ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail yolluyorsunuz.
3-vasıtanızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar ışığında buraya tıklayın sayfamıza konur.
4-Vasıtanızın görseli üzerine firma ismi ile telefon numaranız eklenir.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, websayfası üstünde ki rezervasyon yap rezervasyon formu aracılığıyla aracınızı rezerve ziyaret edin ederlerse, müşteri detayları tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde vasıtanızın kira tutarını tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil alırsınız. Bu süreçte sitedeki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, hizmeti ile ilgili mutluluk anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail ile paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz araç imajı ve detayları ile ilgili tüm mesuliyet size aittir.
9-Sayfamız yalnızca otomobil sahibi ile müşteriyi buluşturmak amacıyla sergileme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait tutarı yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sayfamıza eklenir.
11.Ödemenizi yollayınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi gönderiniz.
12.Otomobilinizi sayfamızda yayınlama kararı alınca yukarıdaki tüm koşulları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *